Platišča 16" audi A8

Prodaja avtomobilov, rezervnih delov, opreme, ...
Pravila foruma
Mali oglasi

- Avtor oglasa naj že v naslov sporočila (zadeva/subject) napiše tekst, iz katerega je razvidno kaj je naprodaj oziroma kaj se išče.
- Avtor oglasa naj v tekstu PODROBNO OPIŠE kaj točno prodaja / kupuje / išče. Slika, pa čeprav simbolična, je zelo zaželjena.
- Avtor naj za vsak artikel odpre svoj oglas, razen v primeru ko prodaja več artiklov istega tipa (naprimer več platišč).
- Zgolj povezava na oglas nekam drugam je nepopolen oglas in bo izbrisan. Lahko pa je povezava dodana k ostalemu kar je zgoraj navedeno.
- Okvirna cena je obvezna, v primeru da gre za atrikel z nedoločeno ceno naj avtor vsaj nakaže cenovni razred.
- Avtor naj pusti ustrezne kontaktne podatke, oziroma naj pove kje in kdaj je dosegljiv.
- Ko je predmet malega oglasa prodan / kupljen, naj avtor oglasa to v temi tudi jasno pove, da se teme neaktivnih oglasov lahko zaklenejo.
- Neprimerne debate, prerekanja o ceni, razna nakladanja in posti, ki ne bodo direktno v povezavi z oglasom bodo brez opozorila izbrisani!
- Nepopolni oziroma neprimerni oglasi bodo brez opozoril izbrisani!

Komercialni oglasi so dovoljeni le v primeru predhodnega dogovora z Ekipo. Če želite na Favdl.net forumu objavljati komercialne oglase oziroma oglaševati svoje izdelke, nam pišite na e-mail naslov info@favdl.net.

Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Ne Apr 13, 2014 12:05 am

Prodam platšča , katera so bila prvovgradnja na audijevem modelu A8 v letih okoli 1995. Platišča so kot nova, nikoli poškodovana , nikoli popravljana . Večino časa so prestala v skladišču . Zob časa je na njih vseeno pustil sledi in na nekaterih mestih je pričel odstopati lak , zato so s čelne strani na novo brušena in lakirana. Bila so namenjena za vgradnjo na na moj avto , a so se načrti malo spremenili.
Posebnost teh platišč je , da so izredno lahka. Narejena so iz magnezijeve litine in so veliko lažja kot aluminijasta.
Dimenzije platišč :vrtina za pesto 57 mm, 5 x 112 med vijaki , širina 7j / 16".
Poleg spadajo pokrovčki , od katerih so trije novi in so stali celo premoženje. Četrti pokrovček je bil poleg , a bi gs bilo vredno prebarvati.
Cena za komplet je 300 e.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Sr Apr 16, 2014 7:14 am

[smilie=auto.gif]
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a Gloga dne Sr Apr 16, 2014 10:55 pm

Pri nas jih razen kakemu zagrizenemu "ljubitelju" ne bos prodal, niti za 200, jst sem svoje prodal v tujino, pa se to sm trofnu glih tapravega se mi zdi.
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a Marcel dne Če Apr 17, 2014 10:17 am

js bi jih takoj uzel za multivan ampak sm mal prej kupo ene glih... sicer drugačne.
naj bo pes auto al pa motor Nemc more bit!!!
MULTIVAN T4 VR6
AUDI 100 C3 (1986) (RIP)
VW HROŠČ (1975)
JAWA 350 ČZ
Uporabniški avatar
Marcel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1604
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 12:19 pm
Kraj: Celje

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a 4m4t3r dne Če Apr 17, 2014 8:50 pm

tak kot si reko jaz bi jih mogoče vzel pa še za 150€ bi moral res premislit dobro..
če se ti bo mogoče kdaj dalo bi zvagal eno za hec? me res zanima kolko tehtajo proti navadnim..
THATS ME---->>>> THATS ME

d(>_<)b Was ist besser als sex? Audi V sechs!!!
Audi 80 Cabrio 2.8 & Audi A6 c4 2.5 TDI d(>_<)b
Uporabniški avatar
4m4t3r
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 3231
Pridružen: Po Dec 18, 2006 10:31 pm
Kraj: Pettau aka. Ptuj
Avto: Audi 80 Cabrio 2.8 & A6 2.5

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a Gloga dne So Apr 19, 2014 4:18 pm

2feltne + paket iz kartona ~30,0x kg :wink:
Oh Nein, die Manta's!
Uporabniški avatar
Gloga
Blazen na cvick
 
Prispevkov: 5239
Pridružen: Sr Feb 01, 2006 3:22 am
Kraj: Scheraunitz
Avto: '97 Henri Lloyd Yachting

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne So Apr 19, 2014 9:28 pm

4m4t3r napisal/-a:tak kot si reko jaz bi jih mogoče vzel pa še za 150€ bi moral res premislit dobro..
če se ti bo mogoče kdaj dalo bi zvagal eno za hec? me res zanima kolko tehtajo proti navadnim..


Zamujam z odgovorom , ker smo šli mal valove rezat. Bom stehtal zadevo v kratkem ,.samo da pridem domov.

Prodal bi jih že lahko , pa sem malo zamudil sezono. Malo prepozno sem dobil , kar sem iskal. Za manj jih pa ne bom prodajal , ker so vredne tega denarja. Od tega so samo pokrovi stali 80 evrov. Platiča so pa res izredno lahka in kdor bo vedel kaj išče mu bo ta cena nepomembna.

Moram pa malo popravit oglas. Ob poizvedovanju za temi platišči sem dobil podatek , da so magnezijeva. To ni povsem res. Narejena so iz zlitine aluminija in nekih dodatkov. So pa kovana , to pa drži , ker piše na njih. Sicer se pa na platišča bolj malo spoznam . In če kdo ve kaj več o njih , naj me popravi.

Lp.
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne So Apr 19, 2014 9:35 pm

te feltne bi znale na krapu še malo porabo znižat... [smilie=smile1.gif]


mal je eba s financami, pa vseeno: imaš kak podatek do kakšne teže se lahko obremeni te feltne ?
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne So Apr 19, 2014 9:45 pm

Ne verjamem da je osmica kaj dosti lažja od krapa. Bom preveril. Zdaj se ravno mimo tebe peljem :D
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a ŽucMac dne So Apr 19, 2014 11:11 pm

apokalipso napisal/-a:Ne verjamem da je osmica kaj dosti lažja od krapa. Bom preveril. Zdaj se ravno mimo tebe peljem :D


hja, a8 je res da velik, samo je iz aluminija.
krap ima 1.700kg plus pritikline, tak da ni lih ob dieti gor rastel :lol:

drugič pa poklič prej, zdaj so itak prazniki pa imam za mizo puhno dela in ni cajta okol šibat [smilie=zeppelin.gif]
“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
Uporabniški avatar
ŽucMac
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 6697
Pridružen: Sr Feb 11, 2009 12:57 am

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne So Apr 19, 2014 11:58 pm

ŽucMac napisal/-a:
apokalipso napisal/-a:Ne verjamem da je osmica kaj dosti lažja od krapa. Bom preveril. Zdaj se ravno mimo tebe peljem :D


hja, a8 je res da velik, samo je iz aluminija.
krap ima 1.700kg plus pritikline, tak da ni lih ob dieti gor rastel :lol:

drugič pa poklič prej, zdaj so itak prazniki pa imam za mizo puhno dela in ni cajta okol šibat [smilie=zeppelin.gif]


Ja , to sem se spomnil , čim sem kliknil -odpošlji. Pa jih ima vseeno blizu poldrugo tono.

Tudi jaz sem bil na hitrih tirih proti domu. Dva dni guncanja na vodi sem imel za letošnji začetek dovolj in samo sedežno sem še videl pred sabo :lol:
Saj bo še prilika. :D
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a Marcel dne Ne Apr 20, 2014 12:48 pm

D3 ima par kil čez 1800. Ipak ma avto opreme in izolacije za poln kombi če ga razkopaš :D
naj bo pes auto al pa motor Nemc more bit!!!
MULTIVAN T4 VR6
AUDI 100 C3 (1986) (RIP)
VW HROŠČ (1975)
JAWA 350 ČZ
Uporabniški avatar
Marcel
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1604
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 12:19 pm
Kraj: Celje

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Ne Apr 20, 2014 11:51 pm

7J 16", platišča o katerih je govora

Slika

7J 15" , ena zlo stara , ne vem katera.

Slika

8J 16" originalna audi V8

Slika

7J 15" nekaj od aftermarketa

Slika
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm

Re: Platišča 16" audi A8

OdgovorNapisal/-a apokalipso dne Po Apr 21, 2014 12:47 pm

Sem šel iskat še eno jekleno platišče ,5x100/ 6J /15" !!!
Poleg tega , da je 1J ožja in da je 1" manjša , je še vedno skoraj 50 % težja

Slika
Uporabniški avatar
apokalipso
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 1623
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 4:00 pm


Vrni se na Prodam

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov